Ładowanie Wydarzenia

Dawanie konstruktywnego feedbacku

Start: 31 stycznia 2019 @ 18:00
Koszt: PLN35

Na warsztacie będziemy używać sposobu patrzenia na świat (i na feedback także) który proponuje NonViolent Communication (NVC): intencją podejmowanych działań jest zaspokajanie potrzeb, uczucia są ważnym źródłem informacji a na zaspokojenie konkretnej potrzeby jest wiele sposobów (to kilka założeń NVC).
Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
Jak dawać feedback w sposób, który jest konstruktywny dla obu stron.
Jak dawać feedback, żeby czuć się z tym komfortowo.

Mini warsztat będzie trwał 2 godziny. Można przyjść od 17.30; można zabrać na salę coś do jedzenia/picia (do zakupienia w barze).Po zorganizowanym spotkaniu planujemy zostać na swobodne rozmowy.

Zapisy:
rezerwacja miejsca następuje poprzez rejestrację i wpłatę na podane konto. https://feedback-trampolina.konfeo.com/pl/groups

Organizatorzy:
Ania Han NonViolent Communication daje mi sposoby do pogłębiania świadomości, zarządzania emocjami oraz dokonywania wyborów zgodnych z wartościami. Prowadzę warsztaty dla biznesu z komunikacji, budowania zespołów, relacji z klientem oraz doskonalenia umiejętności kierowniczych. Jako mama współtworzę Fundację Trampolina, która rozwija komunikację empatyczną w edukacji i rodzicielstwie oraz edukację dorosłych. Od trzech lat współtworzę turkusową organizację trenerów NVC Leance. W grudniu 2018 uczestniczyłam w 10-dniowym Intensywnym szkoleniu z NVC w Wielkiej Brytanii.Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie zarządzania w działach personalnych z 5 letnim rozwojem jako trener NVC wierzę, że równowaga w czterech obszarach: fizycznym, umysłowym, duchowym i emocjonalnym, tworzy przestrzeń na życie w pełni.

Łukasz Barcik Od 14 lat pracuję w korporacjach w różnych rolach: od wsparcia technicznego po planowanie kilkuletnich projektów. Choć praca w korporacji to miejsce, w którym relacje nie wydają się najważniejsze, od momentu zetknięcia się z NVC, tj. od roku 2012, korzystam z niego nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym, uważając, że zainwestowanie czasu w relacje z ludźmi, z którymi się spotykam, bardzo ułatwia naszą codzienną współpracę.Prywatnie żegluję, jestem zapalonym konstruktorem, amatorem fotografii i jazzu.