Fundację wspóltworzą

Fundację współtworzą

Anna Han:­ trener komunikacji empatycznej/konstruktywnej, mediator, ekspert ds. personalnych; z wykształcenia ekonomista, kilkunastoletnie doświadczenie w działach personalnych w dużych, międzynarodowych firmach. Z ludźmi i dla ludzi. Zainspirowana prostotą i skutecznością komunikacji empatycznej (opartej na porozumieniu bez przemocy/ NVC) i jej użytecznością we wszystkich obszarach życia; trener w zakresie wykorzystania komunikacji konstruktywnej w miejscu pracy. Żona i mama. Współtwórca fundacji Trampolina. Członek Zarządu

Aneta Kutnik – trener rozwoju osobistego i komunikacji. Absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na, treningu Coachingu Opartego Na Potrzebach (The Center For Non-Violent Communication). Posiada bogate doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku dla firm w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w szkoleniach      w takich obszarach jak rozwój umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, rozwiązywanie konfliktów, budowanie relacji, szczególnie z perspektywy Nonviolent Communication (Porozumienia bez Przemocy). Prywatnie żona i mama. Dba o jakość swojej pracy korzystając z superwizji.

Ewa Nieć – coach, trener, przedsiębiorca. Doświadczenie zawodowe w biznesie, w dużych organizacjach i małych firmach jako pracownik i osoba zarządzająca oraz członek Rady Nadzorczej spółki. Dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia w zakresie komunikacji konstruktywnej skierowane do firm (szkolenia oparte o metodę Nonviolent Communication). Współzałożycielka i członek zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Coachów. Obszar jej zainteresowań koncentruje się na wspieraniu w rozwoju kariery zawodowej osób, które chcą osiągnąć sukces i jednocześnie czerpać radość ze swojej aktywności zawodowej. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe specjalizując się w coachingu biznesowym i coachingu kariery oraz w life coachingu.  www.aloha-coaching.com

Małgorzata Piotrowska – trener rozwoju osobistego, psycholog ze specjalizacją w psychologii sportu. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla biznesu, rodziców, studentów i sportowców. Jako trener stawia sobie za cel dawanie wartości uczestnikom szkoleń.
Autorka ponad 100 artykułów psychologicznych na portalu mojapsychologia.pl, w tym o komunikacji, zarządzaniu sobą w czasie, efektywnym planowaniu. Uczestniczyła w wielu warsztatach rozwojowych m.in. „Warsztat trenera” oraz „Coaching jako metoda wsparcia rozwoju”, Zarządzanie zasobami ludzkimi – Kompendium HR, efektywna komunikacja, Coaching oparty na potrzebach – NVC w budowaniu relacji. Stale dba o podnoszenie jakości swoich szkoleń, które traktuje jako przestrzeń wzajemnego rozwoju uczestników i trenera.
Zainspirowana metodą porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga do współtworzenia lepszego świata. Wplata zasady NVC do swoich warsztatów oraz życia codziennego. W życiu prywatnym Gosia jest szczęśliwą żoną i mamą cudownej córeczki.

Joanna Nowicka – Joanna Nowicka  – trenerka konstruktywnej komunikacji, mediatorka, coach i praktyk w idei NVC. Od kilkunastu lat zajmuje się rozwojem osobistym w różnych aspektach i bezpośrednim wpływem postawy na jakość życia, a odkąd jest mamą 7 letniej Lili, szeroko pojętym rozwojem w sferze świadomości rodzicielskiej, ideą Nonviolent Communication, The Work i Rodzicielstwa Bliskości, które praktykuje i upowszechnia. Prowadzi warsztaty, grupy empatii i praktykujące NVC, mediacje, coaching, sesje empatyczne i mentoring również online, via skype. Ukończyła Szkołę Coachingu oraz Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, brała udział w obozach rodzinnych z NVC, wielu warsztatach NVC oraz w intensywnym 9 dniowym treningu „Coaching oparty na potrzebach” z Pernille Plantener. Ukończyła roczne Studium Mediacji opartych na Porozumieniu bez Przemocy. Świadomość daje wybór – Przestrzeń porozumienia. Poza konceptem dobra i zła jest przestrzeń – Przestrzeń Porozumienia – tam prawdziwie się spotykamy.

Adrianna Bobowska:­ Z wykształcenia kulturoznawca i pracownik socjalny; z zamiłowania arteterapeutka, tancerka i tłumaczka. Podkreśla pozytywny i terapeutyczny wpływ wspólnego śpiewania, tworzenia i ruchu. Współtwórca fundacji Trampolina; Prezes Zarządu

Izabela Burkat: ­absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, filolog romanista, studentka podyplomowych studiów Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, ma ukończonych wiele kursów, szkoleń dotyczących pracy z dziećmi. Od siedmiu lat prowadzi działalność edukacyjną w krakowskich przedszkolach. Przygotowała i przeprowadziła wiele warsztatów dla przedszkolaków „Podróże po Europie” – cykl warsztatów poświęconych krajom Unii Europejskiej, „Świętujemy po polsku” – cykl warsztatów związanych z tradycyjnymi polskim świętami. Współtwórca fundacji Trampolina; Członek Zarządu

Dariusz Bobowski – z wykształcenia inżynier energetyk specjalizujący się w odnawialnych źródłach energii. Od 20 lat praktykuje jogę a od 15 lat naucza, dzieląc się nią z innymi. Ukończył szkolenie dla instruktorów jogi metodą B.K.S. Iyengara. Interesuje go człowiek w swojej pełni tzn. w harmonii, zdrowiu i szczęściu, dlatego też oprócz jogi studiuje i praktykuje dietetykę i tradycyjną medycynę chińską oraz muzykoterapię.