Ania Han

trenerka komunikacji empatycznej, mediatorka, członek zarządu Fundacji Trampolina

Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak się czuli dzięki tobie. (Maya Angelou)

Doświadczam, że empatia, akceptacja emocji i świadomość naszych wartości sprawiają, że dokonujemy korzystnych dla nas wyborów, wzmacniają asertywność i poczucie własnej wartości. Porozumienie bez Przemocy to dla mnie zbiór założeń i narzędzi, które rozwijają umiejętność komunikacji empatycznej; to kompetencje nieocenione w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym. Poprzez działania fundacji wspieramy szkoły, przedszkola i rodziców w budowaniu relacji empatycznych, w których każdy może być autentyczny i w pełni realizować swój potencjał. Jestem przekonana, że równowaga w czterech obszarach: fizycznym, umysłowym, duchowym i emocjonalnym, tworzy przestrzeń na życie w pełni.

Gosia Piotrowska

trenerka komunikacji empatycznej

Cokolwiek warto robić, warto robić nieperfekcyjnie. (Marshall Rosenberg)

Uwielbiam wnosić wartość w życie swoje i innych ludzi. NVC jest dla mnie filtrem, przez który postrzegam rzeczywistość, dzięki niemu widzę świat w kolorach emocji i potrzeb. Na szkoleniach wspieram kadry przedszkoli i rodziców w patrzeniu na świat i relacje przez filtr NVC. Wierzę, że budowanie relacji z dziećmi i innymi dorosłymi, a także samymi sobą w oparciu o wzajemny szacunek, zaufanie i zrozumienie jest najlepszym z możliwych wyborów. Pozytywny feedback od uczestników warsztatów, a przede wszystkim widoczna zmiana w ich myśleniu, dają mi poczucie sensu działania. Za inspirację do szukania “innego” podejścia i ciągły rozwój w roli trenerki i mamy jestem wdzięczna mojej ponad 3-letniej córeczce.

Współpracowali z nami:

Brygida Dynisiuk