Publikacja Moc Empatii w konfliktach
Nasze projekty

Publikacja Moc empatii w konfliktach

Anna Han

Oddajemy w Twoje ręce publikację, której celem jest przybliżenie tematu rozwiązywania konfliktów. W publikacji znajdziesz zarówno informacje teoretyczne, jak i sprawdzone w praktyce trenerskiej konkretne narzędzia do stosowania samodzielnie lub z zespołem.

Naszym marzeniem jest, by podejście do rozwiązywania konfliktów proponowane przez Porozumienie bez Przemocy stawało się coraz bardziej powszechną praktyką w każdej dziedzinie życia, zarówno w relacjach między dorosłymi, jak i między dziećmi.

 

Pobierz publikację

Publikację możesz otrzymać w prezencie za zapis na nasz newsletter. Wpisz swoje imię i adres e-mail poniżej a po potwierdzeniu subskrypcji New­slet­tera, otrzymasz wiadomość z linkami do ścią­gnię­cia plików PDF.

Uwaga: Wypełniając poniższe dane i klikając "Zapisuję się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację Trampolina, w celu przesyłania newslettera z aktualnościami oraz informacjami handlowymi drogą elektroniczną.




Jeśli chcesz poprawić komunikację w swojej organizacji lub firmie zmniejszyć liczbę konfliktówzaproś nas do siebie pisząc na adres: kontakt@fundacja-trampolina.org.pl. Nasz zespół doświadczonych trenerów wesprze Cię w tym procesie, przygotowując ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Publikacja powstała w ramach projektu „Moc Empatii – Podniesienie kompetencji trenerskich w obszarze uczenia os.b dorosłych w zakresie rozwiązywania konfliktów” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Publikacja: Moc Empatii w konfliktach okładka

Recommended Posts

Budowanie wewnętrznej mocy

Świętujemy! Zakończyliśmy pomyślnie kolejny projekt współfinansowany ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+. W ramach projektu „Budowanie wewnętrznej mocy, by nieść moc światu” dziesięć trenerek Trampoliny wzięło udział w szkoleniach International Intensive Training, organizowanych przez Center for Nonviolence Communication. Głównym celem szkolenia było rozwijanie świadomości i umiejętności w zakresie: posługiwania się językiem Porozumienia bez Przemocy, dbania […]

Anna Han
Narzędzia do rozwiązywania konfliktów

Empatia – kompetencje przyszłości

Łatwość odnajdywania się młodych osób w świecie cyfrowym, odbierania i nadawania komunikatów obrazkowych i filmowych, nie jest w stanie całkowicie zastąpić bezpośrednich relacji i nie eliminuje trudnych sytuacji takich jak: konflikt, który trzeba rozwiązać czy trudna decyzja do podjęcia, z którą trzeba się zmierzyć. Raport Instytutu Badań nad Przyszłością na University of Phoenix Research Institute […]

Anna Han

Podsumowanie roku 2020

Publikacja „Moc Empatii”, wydana w 2019 roku w ramach projektu „Moc Empatii w konfliktach” cieszyła się popularnością. W 2020 roku pobrało ją ze strony fundacji 120 osób. Przybyło ponad 50 nowych osób obserwujących stronę fundacji na facebooku. Na stronie fundacji można pobrać karty uczuć i potrzeb – kolorowanki, do pracy z dziećmi. Realizowany projekt „Słuchać […]

Anna Han