Publikacja Moc empatii w konfliktach

Oddajemy w Twoje ręce publikację, której celem jest przybliżenie tematu rozwiązywania konfliktów. W publikacji znajdziesz zarówno informacje teoretyczne, jak i sprawdzone w praktyce trenerskiej konkretne narzędzia do stosowania samodzielnie lub z zespołem.

Naszym marzeniem jest, by podejście do rozwiązywania konfliktów proponowane przez Porozumienie bez Przemocy stawało się coraz bardziej powszechną praktyką w każdej dziedzinie życia, zarówno w relacjach między dorosłymi, jak i między dziećmi.

 

Pobierz publikację

Publikację możesz otrzymać w prezencie za zapis na nasz newsletter. Wpisz swoje imię i adres e-mail poniżej a po potwierdzeniu subskrypcji New­slet­tera, otrzymasz wiadomość z linkami do ścią­gnię­cia plików PDF.

Uwaga: Wypełniając poniższe dane i klikając "Zapisuję się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację Trampolina, w celu przesyłania newslettera z aktualnościami oraz informacjami handlowymi drogą elektroniczną.
Jeśli chcesz poprawić komunikację w swojej organizacji lub firmie zmniejszyć liczbę konfliktówzaproś nas do siebie pisząc na adres: kontakt@fundacja-trampolina.org.pl. Nasz zespół doświadczonych trenerów wesprze Cię w tym procesie, przygotowując ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Publikacja powstała w ramach projektu „Moc Empatii – Podniesienie kompetencji trenerskich w obszarze uczenia os.b dorosłych w zakresie rozwiązywania konfliktów” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Publikacja: Moc Empatii w konfliktach okładka