Pokolenie przyszłości – świadomość, szacunek, inicjatywa

„Pokolenie przyszłości – świadomość, szacunek, inicjatywa”

ROZWIJAMY  umiejętność porozumiewania się z dziećmi w duchu EMPATII i komunikacji wzbogacającej życie. Projekt jest skierowany do przedszkoli i szkół w Krakowie i okolicach.

projekt-dla-przedszkoli-i-szkol

Celem naszego projektu jest wyposażenie nauczycieli w nowe narzędzia do porozumiewania się z dziećmi, które:

  • opierają się na wzajemnym szacunku nauczyciela i dziecka, który pobudza dobro, chęć nauki i rozwoju, oraz wspiera rozwijanie pewności siebie i poczucia wartości,
  • ułatwiają budowanie relacji z dziećmi, także w trudnym okresie budowania niezależności przez dzieci oraz radzenie sobie w trudnych lub konfliktowych sytuacjach,
  • pomagają rozwijać samodzielność, kreatywność i podejmowanie inicjatywy przez dzieci, a także umiejętność przyjmowania perspektywy drugiej osoby – w tym nauczyciela.

Jeśli jesteście zainteresowani organizacją szkolenia – prosimy o kontakt.

 

 

Trampolina współpracuje z przedszkolem Krasnal

Fundacja Trampolina wspiera przedszkole w którym NVC służy budowaniu kultury porozumienia pomiędzy dziećmi rodzicami i kadrą.

krasnalwww.przedszkole-krasnal.pl

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się o ewentualne  możliwość dofinansowywania pobytu dzieci. Szczególnie zależy nam na osobach szerzących / chcących szerzyć NVC, którym dofinansowanie da możliwość wspierania wychowania dziecka w duchu NVC.